Проекти з енергоефективності в Україні
Енергоефективність
у громадах
Створення енергетичних
агенств в Україні
Пілотний проект "Енергоефективна забудова"

В Україні успішно стартувала Програма підготовки енергоменеджерів
05.02.2016

У кожному місті України до кінця року повинен бути принаймні один висококваліфікований енергоменеджер! Саме з цією метою розпочато впровадження Програми підготовки сертифікованих фахівців з енергоменеджменту для органів місцевого самоврядування. Окрім проекту «Енергоефективність у громадах», що впроваджується GIZ, співорганізаторами виступили ГО «Школа енергоефективності» та Інститут енергозбереження й енергоменеджменту НТУУ «КПІ».

З 25 по 29 січня 2016 року в Києві відбувся перший етап навчання, що стало продовженням започаткованої проектом у 2014 серії тренінгів з професійної підготовки енергоменджерів у містах-партнерах, перший з яких був проведений у м. Фельдафінг (Німеччина).

До першої групи увійшли енергоменеджери з 14-ти міст шести областей України. Впродовж п’ятиденного тренінгу учасники мали можливість знайомитися з досвідом впровадження енергоефективних проектів в муніципальних і житлових будівлях Києва, спілкуватися з фахівцями у сфері енергоефективності, оволодіти нормативно-законодавчими, фінансово-економічними та організаційно-правовими аспектами впровадження енергоефективних проектів.

Крім того, важливою складовою тренінгу стали практичні заняття в Київському центрі енергоефективності, під час яких енергоменеджери вивчали особливості проведення енергетичних обстежень, розробки техніко-економічного обґрунтування, принципи відбору інвестиційних проектів, проведення термографічної зйомки будівель тощо.

Наприкінці навчання учасники успішно склали екзаменаційний залік та отримали «Свідоцтво енергоменеджера» державного зразка. Сподіваємось, успішний старт Програми матиме продовження і підтримку серед українських муніципалітетів та громад.

Подробиці за посиланням: http://see.org.ua/ua/novyny/60-2016-02-04-07-06-00

Переглянути відео з тренінгу: https://eeim.org.ua/uk/category/video/


Анонс подій

27.04.2017

ІІІ-й Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: досвід кращих», Київ

27 квітня 2017 року в приміщенні Конгресно-виставкового центру «Парковий» у Києві відбудеться IIІ Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих». Організатор: Державне агентство з енергоефективності та…

Детальніше >>

26.04.2017

Семінар «Ефективне управління багатоквартирним будинком. Нові можливості для внутрішньо переміщених осіб», Харків

Захід відбудеться в Харкові 26 квітня 2017 року об 11:00, за підтримки проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit…

Детальніше >>

25.04.2017

Тренінг “Регіональна програма розбудови енергоменеджменту в містах Харківської області”, Харків

Тренінг відбудеться 25-28 квітня 2017 року в м. Харків за адресою: готель «KALYNA», вул. Нестерова, 2. Організатор: Громадська організація «Школа енергоефективності» за підтримки Уряду Німеччини в рамках…

Детальніше >>
Всі події