Проекти з енергоефективності в Україні
Енергоефективність
у громадах
Створення енергетичних
агенств в Україні
Пілотний проект "Енергоефективна забудова"

Парламент ухвалив у першому читанні законопроект «Про Фонд енергоефективності»
21.03.2017

21 березня 2017 року Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект «Про Фонд енергоефективності». За відповідне рішення проголосували 227 депутатів.

Закон як технічний і фінансовий інструмент дає можливість ефективно використати кошти державного бюджету, залучити міжнародну допомогу і допомогти кожній українській родині зменшити тиск комунальних тарифів.

«Сьогодні Європейський Союз чітко підтвердив, що він стоїть поряд з нами і готовий підтримувати фінансово наповнення Фонду енергоефективності в розмірі 100 млн євро. Ми вперше повернули реформу житлово-комунального господарства до потреб споживача», – наголосив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, виступаючи у Верховній Раді. За його словами, Фонд енергоефективності – ключовий інструмент комплексної реформи енергоефективності.

Віце-прем’єр-міністр також закликав народних депутатів якнайшвидше ухвалити ще три важливі закони, необхідні для впровадження реформи енергоефективності:

— «Про житлово-комунальні послуги» (№1581-д): Створює сучасний ринок ЖКП і встановлює чіткі правила взаємовідносин між споживачами та постачальниками послуг.

— «Про комерційний облік комунальних послуг» (№4901): Запроваджує обов’язкове встановлення лічильників – люди сплачуватимуть лише за спожиті послуги, а не за розкопані труби та втрати в мережах.

— «Про енергетичну ефективність будівель» (№4941-д): Встановлює енергетичну справедливість у будинку, запроваджує механізм отримання уніфікованого сертифіката енергоефективності будівлі та дає незалежну діагностику і план реновації будівлі.

(Джерело: http://www.minregion.gov.ua/press/news/zakonoproekt-pro-fond-energoefektivnosti-priynyato-y-pershomu-chitanni-zubko/)

Анонс подій

27.04.2017

ІІІ-й Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: досвід кращих», Київ

27 квітня 2017 року в приміщенні Конгресно-виставкового центру «Парковий» у Києві відбудеться IIІ Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих». Організатор: Державне агентство з енергоефективності та…

Детальніше >>

26.04.2017

Семінар «Ефективне управління багатоквартирним будинком. Нові можливості для внутрішньо переміщених осіб», Харків

Захід відбудеться в Харкові 26 квітня 2017 року об 11:00, за підтримки проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit…

Детальніше >>

25.04.2017

Тренінг “Регіональна програма розбудови енергоменеджменту в містах Харківської області”, Харків

Тренінг відбудеться 25-28 квітня 2017 року в м. Харків за адресою: готель «KALYNA», вул. Нестерова, 2. Організатор: Громадська організація «Школа енергоефективності» за підтримки Уряду Німеччини в рамках…

Детальніше >>
Всі події