Проекти з енергоефективності в Україні
Енергоефективність
у громадах
Створення енергетичних
агенств в Україні
Пілотний проект "Енергоефективна забудова"

Енергоефективне управління муніципальними будівлями – запорука сталого розвитку міст
17.09.2016

У контексті соціально-економічних реалій сьогодення українські міста шукають можливостей заощадження енергії та зниження енерговитрат у будівлях бюджетної сфери. При цьому результати залежать не тільки від суттєвих капіталовкладень у модернізацію самих будівель, але й значною мірою від належної підготовки та кваліфікації фахівців, які щоденно обслуговують ці будівлі.

Питання підвищення енергоефективності є особливо на часі для муніципалітетів на сході України, де впродовж останніх років різко збільшилася кількість внутрішньо переміщених осіб, а енергозбереження стало однією з нагальних потреб.

Представники місцевої влади та працівники житлово-комунальної сфери українських муніципалітетів набираються знань і досвіду в галузі ефективного фасіліті-менеджменту за підтримки проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО», що за дорученням Уряду Німеччини виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Серію тренінгів під назвою «Енергоефективне управління муніципальними будівлями» продовжили заходи в Запоріжжі та Бердянську, що відбулися з 12 по 17 вересня 2016 року. У навчанні взяли участь завідуючі господарською частиною бюджетних закладів та установ, комунальних служб, а також фахівці з інженерних і господарських питань управлінь і відділів освіти та охорони здоров’я міст і районів Запорізької області, а також міста Маріуполя.

Учасники, зокрема,  вивчали особливості ефективного управління муніципальними об’єктами та пошуку можливостей заощадження енергії в громадських будівлях, а також охоче ділилися власним досвідом оперативної експлуатації та енергоефективного управління будівлями бюджетної сфери. Надалі вони зможуть самостійно проводити подібні навчання, передаючи отримані знання та навички іншим фахівцям галузі.

Анонс подій

03.10.2016

Семінар для вчителів «Енергозбереження у контексті проведення сучасного уроку», Полтава

Семінар відбудеться 3-4 жовтня 2016 року в Полтаві у рамках Тижнів Німеччини в Україні 2016, за підтримки проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale…

Детальніше >>

27.09.2016

Тренінг «Енергоефективне управління муніципальними будівлями», Ізюм

Тренінг з енергоефективного управління муніципальними будівлями (фасіліті-менеджменту) відбудеться в м. Ізюм з 27 вересня по 1 жовтня 2016 року за підтримки проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі…

Детальніше >>

26.09.2016

Тренінг «Енергоефективне управління муніципальними будівлями», Харків

Тренінг з енергоефективного управління муніципальними будівлями (фасіліті-менеджменту) відбудеться в Харкові з 26 по 30 вересня 2016 року за підтримки проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО», що…

Детальніше >>
Всі події