Проекти з енергоефективності в Україні
Енергоефективність
у громадах
Створення енергетичних
агенств в Україні
Пілотний проект "Енергоефективна забудова"

Енергоефективна спільнота консолідує зусилля на шляху до становлення енергонезалежної України
02.11.2016

Вже восьмий рік поспіль за ініціативи Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та за підтримки міжнародних проектів технічної допомоги у Києві проходить Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики.

1-2 листопада 2016 року в Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський» зібралось понад 1000 представників влади й бізнесу, посольств, міжнародних донорів і фінансових інституцій, банківських установ,  громадських організацій та ЗМІ, національних і міжнародних фахівців з питань енергоефективності, щоб консолідувати зусилля в напрямку досягнення енергетичної незалежності України.

Захід урочисто відкрили Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, українська співачка та народний депутат Руслана Лижичко та інші поважні гості.

Форум дозволив продемонструвати досягнення України у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, обговорити актуальні проблеми, з якими стикається бізнес та інвестори під час реалізації проектів, а також налагодити співпрацю з місцевою владою у напрямку заміщення споживання газу. Крім того, перше у рамках форуму працювала власна “Експозиція енергоефективних рішень”, а також платформа для презентації інвестиційного потенціалу України та готових інвестиційних проектів «зеленої» енергетики Investment HUB.

У рамках форуму відбулася низка цікавих заходів, у яких взяли участь експерти та партнери проектів українсько-німецького співробітництва, що виконуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Зокрема, консультант проекту Енергоефективність у громадах”, Ерік Берман виступив 2 листопада під час дискусійної панелі “Перспективи вітчизняних та іноземних капіталовкладень, міжнародна підтримка”.

“В Україні формується потужна ділова спільнота у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Це і представники Уряду, і депутатського корпусу, і бізнес-середовища, і профільних асоціацій, і громадських організацій, а також лідери громадської думки. Різні цільові аудиторії знаходять спільні точки дотику та об’єднуються заради єдиної справи – перейти до енергоощадності, використання “чистих” джерел та зменшити енергозалежність країни”, – наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи завершення роботи форуму.

Джерело: http://saee.gov.ua/uk/news/1412

Програма, подробиці та фото – на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/forum/shedule

Переглянути/завантажити презентації доповідачів можна на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/events/forum


Анонс подій

21.11.2016

Дні сталої енергії, Новоград-Волинський

З 21 по 25 листопада 2016 року за підтримки проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH,…

Детальніше >>

10.11.2016

Форум “Енергоефективність – шлях здобуття енергонезалежності”, Київ

У рамках Тижня енергоефективності в Київській області 10 листопада о 10:00 в Києві розпочнеться Форум “Енергоефективність – шлях здобуття енергонезалежності” (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, актова…

Детальніше >>

08.11.2016

XІI Міжнародний конгрес “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства”, Київ

8 – 10 листопада 2016 року в Києві відбудеться XІI Міжнародний конгрес “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства” (Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15) З вітальним…

Детальніше >>
Всі події