Проекти з енергоефективності в Україні
Енергоефективність
у громадах
Створення енергетичних
агенств в Україні
Пілотний проект "Енергоефективна забудова"

Чернівецька міська рада провела перший в новому році семінар з питань енергоефективності
15.01.2016

13 січня 2016 року в рамках реалізації проекту українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність у громадах», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Чернівецька міська рада організувала семінар, присвячений фінансовій моделі ESCO, досвіду її застосування в європейських країнах та реалізації проектів з енергоефективної санації в будівлях закладів освіти. Захід зібрав представників Чернівецького консорціуму, зокрема депутатів міської ради, представників виконавчих органів міської ради та бюджетних установ, комунальних підприємств і державних банків, ОСББ та ЖБК.

Під час відкриття семінару заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Марія Порчук привітала присутніх і підкреслила важливість співробітництва Чернівецького консорціуму та проекту, адже, за її словами, «саме в рамках цієї співпраці були зроблені важливі кроки в напрямку підготовки та реалізації важливих для міста великих енергоефективних проектів».

У семінарі взяли участь заступник директора проекту Іма Хренова-Шимкіна і консультанти проекту Боштян Крайнц та Дмитро Марусич, презентації яких щодо можливостей застосування ESCO-механізму як інструменту для зменшення енергозалежності та збереження житлового фонду викликали неабиякий інтерес учасників. Під час заходу також виступив засновник RENESCO ltd. (Латвія) Ерік Берман, який поділився досвідом функціонування ESCO в Латвії.

Звертаючись до учасників семінару, заступник директора проекту Іма Хренова-Шимкіна наголосила на важливості й необхідності проведення таких навчальних заходів, а також вручила чотири люксметри для вимірювання освітленості представникам шкіл-переможниць освітньої компанії з енергоефективності, що проводилась у Чернівцях в рамках проекту.

«Школярі тепер зможуть експериментувати й проводити моніторинг у різні пори року та за різних погодних умов, що надасть можливість приймати зважені рішення щодо необхідності відключення або зменшення світіння освітлювального обладнання», – зазначила пані Хренова-Шимкіна.

Подробиці за посиланням: http://chernivtsy.eu/portal/4/79732-79732.html


Анонс подій

27.04.2017

ІІІ-й Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: досвід кращих», Київ

27 квітня 2017 року в приміщенні Конгресно-виставкового центру «Парковий» у Києві відбудеться IIІ Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих». Організатор: Державне агентство з енергоефективності та…

Детальніше >>

26.04.2017

Семінар «Ефективне управління багатоквартирним будинком. Нові можливості для внутрішньо переміщених осіб», Харків

Захід відбудеться в Харкові 26 квітня 2017 року об 11:00, за підтримки проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit…

Детальніше >>

25.04.2017

Тренінг “Регіональна програма розбудови енергоменеджменту в містах Харківської області”, Харків

Тренінг відбудеться 25-28 квітня 2017 року в м. Харків за адресою: готель «KALYNA», вул. Нестерова, 2. Організатор: Громадська організація «Школа енергоефективності» за підтримки Уряду Німеччини в рамках…

Детальніше >>
Всі події