Проекти з енергоефективності в Україні
Енергоефективність
у громадах
Створення енергетичних
агенств в Україні
Пілотний проект "Енергоефективна забудова"

ІІІ-й Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: досвід кращих», Київ
Дата події: 27.04.2017

27 квітня 2017 року в приміщенні Конгресно-виставкового центру «Парковий» у Києві відбудеться IIІ Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».

Організатор: Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та численних донорських проектів у сфері енергетики, включно з проектами “Енергоефективність у громадах” та “Партнерство з модернізації: Енергоефективність у лікарнях”, що виконуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма Форуму передбачає панельні дискусії за такими основними тематичними напрямками:

  • Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень
  • Енергосервіс у бюждетній сфері:повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017
  • Енергосервіс у житловій сфері: вигоди будинків і ризики інвесторів
  • Сучасні інструменти підвищення енергоефективності в промисловості: енергоменеджмент та фінансові стимули і санкції
  • Новації програм з утеплення будинків

Традиційно, одним із ключових моментів Форуму буде підписання Меморандумів про партнерство між Держенергоефективності та місцевими органами влади щодо запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.

Заступник директора проекту Іма Хренова-Шимкіна візьме участь у 2-й панельній дискусії “Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень”, де виступить з доповіддю “Енергоменеджмент у містах: політика, візія, інструменти”, а також  під час 4-ї панелі (“Сучасні інструменти підвищення енергоефективності в промисловості: Енергоменеджмент та фінансові стимули і санкції”) представить новий проект GIZ – “Енергоефективність у бізнесі”.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації! Зареєструватись можна за посиланням: https://goo.gl/forms/azOjZjIUywlP36It1.

Довідкова інформація щодо участі у Форумі за тел.: 044 590-59-64 та e-mail: .

Акредитація ЗМІ відбувається за тел.: 044 590-59-65, 096-906-85-95, 097-596-70-88 та e-mail:

Анонс подій

27.04.2017

ІІІ-й Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: досвід кращих», Київ

27 квітня 2017 року в приміщенні Конгресно-виставкового центру «Парковий» у Києві відбудеться IIІ Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих». Організатор: Державне агентство з енергоефективності та…

Детальніше >>

26.04.2017

Семінар «Ефективне управління багатоквартирним будинком. Нові можливості для внутрішньо переміщених осіб», Харків

Захід відбудеться в Харкові 26 квітня 2017 року об 11:00, за підтримки проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit…

Детальніше >>

25.04.2017

Тренінг “Регіональна програма розбудови енергоменеджменту в містах Харківської області”, Харків

Тренінг відбудеться 25-28 квітня 2017 року в м. Харків за адресою: готель «KALYNA», вул. Нестерова, 2. Організатор: Громадська організація «Школа енергоефективності» за підтримки Уряду Німеччини в рамках…

Детальніше >>
Всі події