Проекти з енергоефективності в Україні

Українські та зарубіжні фахівці обговорили актуальні питання енергоефективності під час міжнародної конференції в Києві
17.09.2015

16 -17 вересня 2015 року в Києві відбулася II Міжнародна конференція “Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ”, організована Асоціацією з енергоефективності та енергозбереження у партнерстві з ГО “Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку” за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та проекту “Енергоефективність у громадах”, що виконується GIZ.

Участь в обговоренні найбільш актуальних питань енергоефективності взяли високопосадовці законодавчих та виконавчих органів влади України, національні та міжнародні експерти, представники Секретаріату Енергетичного Співтовариства, ЄБРР, НЕФКО, банківських установ, бізнес-середовища тощо.

Заступник директора проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, Іма Хренова-Шимкіна взяла участь у відкритті конференції і представила досвід, види діяльності та здобутки проекту.

Учасники обговорили питання функціонування ринку енергоефективності в Україні та за кордоном, фінансові та юридичні інструменти забезпечення енергоефективності та збереження ресурсів, запровадження контрактів з підвищення енергоефективності та їх практичне застосування в Україні та світі, системи обліку та моніторингу енергії, кращі практики впровадження проектів у сфері альтернативної енергетики, інноваційні рішення для провідних галузей української промисловості та АПК тощо.

Одним з основних питань порядку денного було обговорення Державної програми підтримки реалізації заходів з підвищення енергоефективності. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук зауважив, що результати її впровадження перевершують очікування і механізм, що є підґрунтям даної програми, цілком виправдовує себе, адже, «з одного боку, ефективно та прозоро використовуються обмежені державні кошти, з іншого – залучаються інвестиції домогосподарств». За його словами, з метою забезпечення у майбутньому сталого фінансування програм з енергоефективності, сьогодні Агентством відпрацьовується модель створення Фонду з енергоефективності.

(Джерело: http://saee.gov.ua/uk/news/817)


Анонс подій

27.04.2017

ІІІ-й Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: досвід кращих», Київ

27 квітня 2017 року в приміщенні Конгресно-виставкового центру «Парковий» у Києві відбудеться IIІ Форум енергоефективного партнерства ’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих». Організатор: Державне агентство з енергоефективності та…

Детальніше >>

26.04.2017

Семінар «Ефективне управління багатоквартирним будинком. Нові можливості для внутрішньо переміщених осіб», Харків

Захід відбудеться в Харкові 26 квітня 2017 року об 11:00, за підтримки проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit…

Детальніше >>

25.04.2017

Тренінг “Регіональна програма розбудови енергоменеджменту в містах Харківської області”, Харків

Тренінг відбудеться 25-28 квітня 2017 року в м. Харків за адресою: готель «KALYNA», вул. Нестерова, 2. Організатор: Громадська організація «Школа енергоефективності» за підтримки Уряду Німеччини в рамках…

Детальніше >>
Всі події