Проекти з енергоефективності в Україні

У Харкові навчали впровадженню системи енергетичного менеджменту
14.04.2017

10 квітня 2017 року у Харкові відбувся тренінг для фахівців відділів та управлінь Харківської міської ради «Впровадження системи енергетичного менеджменту. Реалізація енергоефективних заходів у будівлях».

Захід організовано за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) у рамках проекту «Енергоефективність в громадах», що впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Під час тренінгу консультант проекту Дмитро Марусич представив переваги запровадження системи енергетичного менеджменту і моніторингу та детально розповів про економічний зиск від реалізації енергоефективних заходів. Окрім того, Дмитро Марусич також презентував досвід реалізації проектів з комплексної модернізації житлових будівель. За його словами, енергетичний менеджмент – це дієвий інструмент підвищення енергоефективності. «За допомогою системи енергоменеджменту можна істотно зменшити енерговитрати, провести модернізацію і поновлення будівлі, створити систематизовану і структуровану базу даних щодо енергоспоживання. А найголовніше – покращити якість життя, рівень комфортності та продуктивності праці», – наголосив Дмитро Марусич.

Захід відвідали представники бюджетних організацій в галузі охорони здоров’я, культури та освіти.


Анонс подій

Всі події