Проекти з енергоефективності в Україні

На конференцію в Кам’янець-Подільський завітали провідні міжнародні фахівці з енергоефективного будівництва
11.04.2016

З метою поширення передового досвіду і кращих практик у сфері енергоефективного проектування та будівництва 11 квітня 2016 року в Кам’янці-Подільському відбулася конференція під назвою “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”. Організатором заходу виступила  Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) за підтримки Посольства Франції в Україні, Кам’янець-Подільської міської ради та проекту “Енергоефективність у громадах”, що впроваджується GIZ.

У роботі конференції взяли участь Президент Асоціації з енергоефективності та енергозбереження Оксана Ремінська, начальник відділу енергозбереження у сфері ЖКГ Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіонбуду Роман Радченко, керівник економічного відділу Посольства Франції в Україні Вінсент Фалькоз, заступник директора проекту “Енергоефективність в громадах” Іма Хренова-Шимкіна, а також очільники та енергоменеджери міст-партнерів проекту, провідні французькі, німецькі та українські експерти в галузі енергозбереження.

У рамках заходу відбулися дискусійні панелі з питань архітектурного проектування будинків, утеплюючих та оздоблюючих матеріалів і комунікацій в будинках. Зокрема, учасники конференції знайомилися зі станом і перспективами впровадження та розвитку енергоефективних технологій у будівництві, а міжнародні фахівці ділились з українськими колегами досвідом у сфері енергоефективного проектування та будівництва. Конференція стала  важливим майданчиком для пошуку партнерів, налагодження контактів і розвитку майбутньої співпраці між усіма зацікавленими сторонами.

Подробиці за посиланнями:
http://kam-pod.gov.ua/novini/22674-mzhnarodna-konferencya-z-pitan-energoefektivnost-u-kamyanc.html
http://khm.depo.ua/ukr/khm/kam-yanets-priymav-svitovih-fahivtsiv-v-galuzi-energozberezhennya-12042016110200

Фото: Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ)

Відео: http://eeim.org.ua/uk/category/video/


Анонс подій

Всі події